Универсален лесно издърпващ се щепсел

На всекиго се е случвало да срещне трудности при издърпването на щепсел от контакта. Със следващото предложение можете да забравите за тези проблеми. Дизайнерът Kim Seung Woo е намерил хитро решение, като в корпуса на щепсела е направил кръгъл отвор, с помощта на който издърпването му не би представлявало проблем за никого. Това дизайнерско решение има две предимства. Първото е лекотата, с която става изключването на уреда от електрическата мрежа. Второто предимство е, че това изобретение ни помага да пестим електроенергия с помощта на вградения в щепсела сигнализатор. Когато изключите осветлението в стаята, излъчващата светлина вътрешна повърхност на отвора ще Ви подсказва, че там има включен консуматор, като по този начин няма как случйно да забравите уреда включен. ... още

Дизайнер: Kim Seung Woo

Първия Български Бутон за споделяне

2 коментара:

Анонимен каза...

[color=#336699]Группа [url=http://dejavu-group.ru/index.php]Дежа вю[/url] - это коллектив профессиональных вокалистов и музыкантов.
[url=http://dejavu-group.ru/svadba.php]Deja Vu[/url]- законодатель в области организации и проведения музыкальных мероприятий, свадеб, юбилеев.
В репертуаре группы Deja Vu более 3000 произведений.
Живой звук. Ждаз, ретро, хиты 70-80-90-х, диско, поп, шансон, фоновое сопровождение .
Музыканты Dejavu-group обладает мощной качественной музыкальной аппаратурой, которая позволяет заполнить приятным и плотным уху звуком как маленькое помещение (фуршет), так и огромное помещение (корпоратив до 1 тыс. человек).

Андрей +7 910 483 8294 [/color]

Анонимен каза...

[color=#336699]ВИА [url=http://dejavu-group.ru/index.php]Deja Vu[/url] - это коллектив заслуженных вокалистов и музыкантов на праздник.
[url=http://dejavu-group.ru/index.php]Дежа вю[/url]- законодатель в области организации и проведения свадеб, дней рождения, корпоративных вечеров, шоу программ.
В копилке музыкальной группы Dejavu-group более 3000 песен.
Живая музыка. Диско, хиты 70-80-90-х, джаз, ретро, шансон, современная музыка, европейские хиты, фоновая музыка, поп .
Музыканты Дежа вю располагает мощной качественной музыкальной аппаратурой, которая позволяет заполнить приятным и плотным уху звуком как небольшое помещение (фуршет), так и огромное помещение (корпоратив до 1000 человек).

Андрей +7 910 483 8294, Игорь +7 916 623 4047 [/color]